FROM: HEAD QUARTERS TO: ALL SLOVAK SPEAKING STAFF

It has been brought to our attention by several officials speaking Slovak language that offensive language is commonly used by our Slovak-speaking staff.

Such behavior, in addition to violating our policy, is highly unprofessional and offensive to both visitors and staff. All personnel will immediately adhere to the following rules:

1. Words like ?jebal pes, kurva zivot, kokot? and other such expressions will not be tolerated or used for emphasis or dramatic effect, no matter how heated a discussion may become.

2. You will not say ?dojebal? when someone makes a mistake, or ?srali na ma? if you see someone being criticized, or ?hovno? when a major mistake has been made. All forms and derivations of the verb ?srat and jebat? are utterly inappropriate and unacceptable in our environment.

3. No project manager, section head or administrator under any circumstances will be referred to as ?kokotenko, kokot, jebnuty or hajzel?.

4. Lack of determination will not be referred to as ?srac? nor will persons who lack initiative be referred to as ?kokotko?.

5. Unusual or creative ideas offered by management are not to be referred to as ?kokotiny?.

6. Do not say ?chod jebat svoju mamu? if somebody is persistent; do not add ?pojeb?, if a colleague is going through a difficult situation. Furthermore, you must not say ?dojebali sme to? (refer to item 2) nor ?toto dojebeme? when a matter becomes excessively complicated.

7. When asking someone to leave you alone, you must not say ?chod do pice? nor should you ever substitute ?May I help you?? with, ?co do pice chces??.

8. Under no circumstances should you ever call your elderly industrial partners ?skurveny dodavatel?.

9. Do not say ?chodte do pice s tou kokotinou? when a relevant project is presented to you, nor should you ever answer ?metrovy kokot do tvojej riti? when your assistance is required.

10. You should never call partner representatives ?jebnuta svina? or ?skurveny hajzel?.

11. The sexual behavior of our staff is not to be discussed in terms such as ?jebatelna pica, skurvene hovado or kokotsky buzerant?.

12. Last but not least, after reading this note, please do not say ?mozem si s tymto vytriet zadok!?

Just keep it clean and dispose of it properly.

Thank you

Máš zájem podílet se na tvorbě tohoto webu ? Jsi ochotny obětovat trochu sveho volneho času ?

Pak nas kontaktuj a my ti nabidnem praci u nas !

mužes napsat přímo sem do komentařu a nebo kontaktuj přímo admina ( napište mi )

Přidání nových serialu:

 • Futurama
 • Dva a pul chlapa
 • South park
 • Přátele
 • Partička IT
 • Jak jsem poznal vaši matku

Přidání nových filmu:

 • akční
 • komedie
 • scifi/fantasy
 • horory

Přidání mnoho dalšího!:

Zabavná videa

 • Vtipné obrazky
 • Vtipy
 • Informace
 • Návody
 • Forum

Dále plánujeme přidat sekci download, návštevní knihu, soutěže,hlasování a mnoho dalšího !

5. leden

A je to, mám řidičák! Konečně můžu řídit auto a nemusím poslouchat instruktora: ?Tady je zákaz vjezdu!?, ?Jedete v protisměru!”, ?Pozor na tu starou dámu! Brzděte! Brzděte!?- a podobně. Nevím, jak jsem to mohla ty dva roky vydržet!

8. leden

Autoškola zorganizovala párty na oslavu mého odchodu. Přišli všichni
instruktoři. Jeden se mi svěřil, že se za mě šel pomodlit, druhý měl
slzy v očích a všichni společně tvrdili, že se při této příležitosti opijí.
Bylo to velmi příjemné, ale myslím si, že tak veliká oslava byla trochu přehnaná.

12. leden

Koupila jsem si auto. Musela jsem ho však nechat v prodejně, aby
vyměnili zadní nárazník. Při odchodu jsem totiž namísto jedničky omylem zařadila zpátečku. To bude tím, že jsem už týden neseděla
za volantem.

14. leden

Konečně mám svoje auto. Při odjezdu z parkoviště jsem byla tak šťastná, že jsem se rozhodla udělat si výlet. Ostatní řidiči měli stejný nápad. Jezdili za mnou a troubili jako na svatbě. Nechtěla jsem být nepříjemná, tak jsem se připojila k jejich hře a zpomalila z 10 na
5 km/h. Všem se to moc líbilo a troubili ještě víc.

22. leden

Mám úžasné sousedy. Vyrobili tabulku s velkým nápisem: POZOR PŘI PARKOVÁNÍ ! Bílou barvou pro mě vyznačili velký box na stání a zakázali dětem hrát si venku, kde parkuji. Všechno proto, aby mě moc neznervózňovali. Je to od nich velmi milé…

31. leden

Všichni řidiči na mě troubí a dělají různá gesta. Je to milé, ale
trošku nebezpečné. Když mi jeden chtěl cosi říct, nevěděla jsem,
kde najít čudlík na otevření okna. Když jsem ho hledala, tak jsem do někoho narazila. Naštěstí jsem jela svojí výletní rychlostí 10 km/h.

19. únor

Město je velmi špatně osvětlené. Dnes jsem jela poprvé autem v noci a celou dobu jsem musela mít zapnutá dálková světla, abych lépe viděla. Ostatní řidiči si mysleli to samé. Když mě spatřili, také si zapnuli dálková světla a troubili. Je to trochu nebezpečné. A takhle troubit by už neměli, ruší lidi.

26. únor

Dnes jsem měla nehodu. Nedařilo se mi odbočit z kruhového objezdu. Bylo na něm totiž moc aut (nechci přehánět, ale byla tam přinejmenším čtyři). Jezdila jsem pořád dokola, držela se středu. Čekala jsem na svoji příležitost až do té doby, než jsem se unavila
a narazila do pomníku ve středu objezdu. Myslím si, že by měli omezit dopravu na kruhovém objezdu na jedno auto.

3. březen

Pronásleduje mne neštěstí. Když jsem vyjížděla z garáže, omylem jsem si spletla brzdu s plynem. Narazila jsem do auta přede mnou a rozbila mu celý pravý bok. Auto náhodou řídil instruktor autoškoly, který mi dal řidičák. Dobrý člověk, o tom netřeba pochybovat. Trvala jsem na tom, že je to moje chyba, ale on stále jen velmi slušně opakoval: ?Bože, odpusť mi! Bože, odpusť mi!?

Chcete na tomto webu mít ikonku s odkazem na vaši stránku? Vložte si tedy ikonku z této nabídky na vaši stránku a do komentaře prosím vyplňte: Jmeno, adresu vašich stranek a váš email. Poté sem bude přidána i vaše ikonka.

ikonka

<a href=”http://filmomatik.wz.cz/” target=”_blank”><img src=”http://filmomatik.wz.cz/fimomatik.gif” border=”0″ width=”88″ height=”31″ alt=Filmomatik.wz.cz”></a>

Simpsonovi 1. – 20. serie přidána !

1. serie
2. serie
3. serie
4. serie
5. serie
6. serie
7. serie
8. serie
9. serie
10 .serie
11. serie
12. serie
13. serie
14. serie
15. serie
16. serie
17. serie
18. serie
19. serie
20. serie

ReklamyOnline hry,hry pro dva,3d hry